KONCERT !!!            Jadwiga Tomczyńska i Maksymilian Ambroziak

KONCERT !!! Jadwiga Tomczyńska i Maksymilian Ambroziak

1 lipca 2020 Wyłącz przez PP

Udostępnianie jest fajne!

Zapraszamy na koncert  Jadwigi Tomczyńskiej oraz Maksymiliana Ambroziaka w dniu 10.07.2020 r. o godz. 19.00 do Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach.

Ona jest eteryczną harfistką – zmysłową i czarującą, gra na jedynej w tej części Polski harfie elektrycznej, on to zbuntowany rock’n’rollowiec, chłopak z gitarą. Koncert na żywo będzie dla publiczności  niezapomnianym, poruszającym przeżyciem, starciem dwóch odmiennych muzycznie światów. Na scenie usłyszą Państwo wiele znanych i lubianych przebojów. 

Zapraszamy na  wyjątkowy koncert – koncert nie tylko dźwięków, ale również emocji!

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Główny Inspektor Sanitarny wprowadził wytyczne dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa COVID-19 (https://www.gov.pl/web/kultura/wytyczne-dla-organizatorow-imprez-kulturalnych-i-rozrywkowych-w-trakcie-epidemii-wirusa-sars-cov-2-w-polsce). W załączniku przedstawiamy politykę informacyjną dla uczestników wydarzeń. Każdy uczestnik zobowiązany jest do złożenia pisemnego oświadczenia przy wejściu na imprezę lub rejestrację elektroniczną e-mail: mdk.kultura@interia.pl, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa w kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. (Zał – Oświadczenie.)

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu drogą elektroniczną (mdk.kultura@interia.pl) lub telefonicznie : 74 666 95 70.