Chwila dla Ciebie

4 lutego 2020 Wyłącz przez MDK

31.01.2020r o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach odbyło się spotkanie przeznaczone przede wszystkim dla Pań pn „Chwila dla Ciebie”.
Spotkanie poprowadziła Aldona Ziółkowska-Bielewicz wraz z Moniką Falkiewicz (Kobiece Twarze).
Głównym tematem spotkania było „nasze zdrowie”. Bardzo inspirujący a za razem ciekawy i przydatny w życiu codziennym wykład wygłosił Pijush Mittala (wykładowca Politechnika Opolska i Founder w Nirmala pl Instytut Jogi i Ajurwedy: https://www.facebook.com/profile.php?id=100015689132987 ). Dowiedziałyśmy się jak oddychać i jak pić wodę, rozmawiałyśmy i tym jak żyć na co dzień zdrowo i inteligentnie.
Następnym gościem była Pani Joanna Łappo -wybitna joginka, która pokazała nam kilka prostych ćwiczeń i asanów .
Wszystkie uczestniczki otrzymały od Miejskiego Domu Kultury drobny prezencik oraz wzięły udział w losowaniu biżuterii oraz zabiegów kosmetycznych z Souvre. Poczęstunek zapewniła Monika Mańkowska z restauracji „Pełna Micha” .
Już 20.03. 2020 r. zapraszamy na kolejne spotkanie !
Organizatorem jest Miejski Dom Kultury w Świebodzicach pod Patronatem Burmistrza Miasta. Partnerami II spotkania były: Kobiece Twarze, Souvre, LR oraz Restauracja „Pełna Micha”. Dziękujemy za udział.