WYNIKI KONKURSU „NASZA ZIEMIA – NASZ SKARB”

WYNIKI KONKURSU „NASZA ZIEMIA – NASZ SKARB”

6 maja 2021 Wyłącz przez PP

Udostępnianie jest fajne!

Drodzy Uczestnicy, bardzo dziękujemy Wam za udział w konkursie plastyczno-ekologicznym „Nasza Ziemia – Nasz Skarb” zorganizowanym z okazji Dnia Ziemi. Otrzymaliśmy od Was piękne prace plastyczne świadczące o tym, że dobro naszej planety nie jest Wam obojętne. Prace zostały wykonane różnymi technikami plastycznymi. Każda z nich była bardzo ciekawa, estetycznie wykonana oraz zgodna z hasłem przewodnim konkursu. W związku z tym jury w składzie: Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Z-ca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański, Sekretarz Miasta Sabina Cebula, Prezes OSiRu Jarosław Pizuński i Dyrektor MDK Katarzyna Woźniak,  miało niełatwe zadanie do wykonania. Komisja konkursowa postanowiła przyznać:

I miejsce – Oliwia Sałacińska

II miejsce – Jakub Chmielewski

III miejsce – Lena Kozak

Nagrody za zajęte miejsca zostaną wręczone w dniu 15 maja podczas akcji ekologicznej „Posprzątajmy razem Świebodzice”. O godzinie wręczenia nagród powiadomimy telefonicznie. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymają upominki i dyplomy, po które mogą zgłaszać się do MDK od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.00.

Dziękujemy również Rodzicom i Opiekunom za pomoc i wsparcie udzielone dzieciom w trakcie przygotowania tych pięknych prac na konkurs.

Wszystkie prace konkursowe będzie można obejrzeć w ogrodzie MDK od poniedziałku do piątku:

poniedziałek – 8.00 – 18.00

wtorek – piątek – 8.00 – 15.00

Zapraszamy!!!