Rozstrzygnięcie konkursu „Zwyczaje i tradycje wielkanocne”

Rozstrzygnięcie konkursu „Zwyczaje i tradycje wielkanocne”

26 marca 2021 Wyłącz przez PP

Udostępnianie jest fajne!

W dniu 26 marca został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Zwyczaje i tradycje wielkanocne”. Wpłynęły 92 piękne prace plastyczne. Jury w składzie:  Burmistrza Miasta Pawła Ozgi, Prezes KS Rekin Barbary Kościelniak, Pełnomocniczki ds. Kobiet Justyny Gąsior, zdecydowało nagrodzić 7 prac w dwóch kategoriach wiekowych: do 7 lat oraz od 7 do 15 lat. Doceniając zaangażowanie wszystkich uczestników konkursu postanowiliśmy poza 7 głównymi nagrodami wyróżnić wszystkich autorów.

Nagrodzeni:
kategoria do 7 roku życia:

I miejsce – Hanna Trafas
II miejsce – Amelka Iwanek
III miejsce –  Jaś Wojas / Oliwia Sałacińska

Kategoria od 7-15 lat:
I miejsce –  Joanna Świerzowicz
II miejsce – Daria Rurańska
III miejsce – Mikołaj Hamerski

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do MDK od wtorku (30.03.2021 r) do czwartku (01.04.2021 r.) w godzinach od 8.00 do 15.00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym ( (74) 666 95 70 )
 
Każdy uczestnik konkursu otrzyma również drobny upominek i dyplom.
poniżej lista uczestników :
1. Franciszek Szydełko ( kl. II , sp. 4 )
2. Andrzej Wutte
3. Wiktoria Kłębokowska ( kl. VI b, sp. 3 )
4. Ola Walczuk ( kl. III, sp. 4 )
5. Ola Wołowiec
6. Blanka Łapacz ( kl. II a , sp. 4 )
7. Gabrysia Cichoń
8. Weronika Sikora ( kl. II, sp 4 )
9. Hanna Surowiecka ( kl. III a , sp. 4 )
10. Liwia Kuriata ( kl. II, sp. 4 )
11. Zuzanna Mackiewicz ( (kl. II, sp. 4 )
12. Lena Gutkowska ( kl. III a , sp. 4 )
13. Nicole Dyjak
14. Martyna Faworyk
15. Marcel Rogacz ( kl. III a , sp. 4)
16. Wiktoria Szwar ( kl. III a , sp. 4 )
17. Zofia Ślusarczyk
18. Zofia Beredzińska
19. Kamila Kawałko
20. Magdalena Piwko
21. Michał Liśkiewicz
22. Hubert Szymczak
23. Pola Górska ( kl. III a , sp. 4 )
24. Antoni Jarosz
25. Aleksandra Tomczyk
26. Maja Młyńczyk
27. Aleksandra Kłębokowska
28. Anna Gauze
29. Martyna Szymczak
30. Milena Sagan ( kl. II, sp.4 )
31. Julia Konieczna
32. Karol Targowski ( kl. II, sp. 4 )
33. Martyna Misiak
34. Piotr Lenc ( kl. II, sp. 4 )
35. Hanna Janiszewska
36. Maksymilian Jaros
37. Lena Kozak
38. Maja Szczerek ( kl. II, sp. 4 )
39. Paweł Rybak ( kl. II, sp. 4 )
40. Bartosz Misiak ( kl. II, sp.4 )
41. Julia Krauze
42. Alicja Mazurek
43. Nikola Wojas
44. Cezary Jarosz
45. Natalia Targosz
46. Julia Pyda
47. Miłosz Pyda
48. Sara Basista
49. Jakub Leśkiewicz
50. Anna Basista
51. Bartosz Rosiński
52. Nadia Sanetra
53. Maksymilian Świerzowicz
54. Hania Sowa
55. Lena Dyjak
56. Marcel Araucz
57. Dorian Kotara
58. Lena Buras
59. Lilianna Gardziejewska
60. Wojciech Hołub
61. Lena Starkowska
62. Hanna Starkowska
63. Kacper Szot
64. Amelia Kowalczyk
65. Wiktoria Zbrzyzna
66. Jakub Laśkiewicz
67. Mieszko Frączkiewicz
68. Sebastian Kuresiak
69. Maja Kuźma
70. Sabina Łapacz
71. Judyta Łapacz
72. Laura Skibińska
73. Franciszek Surma
74. Fabian Klymczak
75. Oliwier Nowak
76. Mateusz Winczewski
77. Grzegorz Kolendo
78. Daniel Socha
79. Kacper Zagórski
80. Dawid Różnicki
81. Norbert Grzegorczyk
82. Dawid Wyraźny
83. Marek Kucharec
84. Miguel Łakatosz
85. Mieczysław Leśniak