Z PASJĄ PRZEZ ŻYCIE

10 marca 2021 Wyłącz przez MDK

O tym, że w mieszkańcach Świebodzic drzemie ogromny potencjał – wiemy nie od dziś. O niektórych z nich słyszeliśmy, że robią coś ciekawego, reszta zostaje anonimowa. I to właśnie chcemy zmienić!

To propozycja dla osób utalentowanych w naszym mieście w dziedzinie malarstwa, rękodzieła, kolekcjonerów i hobbystów.

Pokażcie co tam chowacie po szufladach, najlepsze prace to te poukrywane i czas pokazać je światu! Napisz do nas, a my zorganizujemy wystawę! Zachęcamy Państwa do zgłoszenia samych siebie, bliskich, znajomych.  Nie musisz być znany i rozpoznawalny, wystarczy że wkładasz serce w to co tworzysz.

Projekt będzie składał się z trzech cykli:

1. rysunek i malarstwo – prace wykonane w różnych technikach,
  2. rzeźba, rzemiosło artystyczne, rękodzieło itp.
  3. kolekcjonerstwo, hobby lub inna pasja.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie chęci przystąpienia do projektu do dnia 9 kwietnia 2021r.

• Informujemy o przedłużeniu terminu projektu do dnia 15 czerwca.

Zapraszamy do kontaktu i zgłoszeń pocztą elektroniczną: mdk.kultura@interia.pl lub telefonicznie 74 666 95 70

Odważ się i pokaż swój wyjątkowy talent!!!