Konkurs plastyczny na projekt kartki wielkanocnej

16 lutego 2021 Wyłącz przez MDK

Fundacja Banku Gospodarstwa Krajowego im. J. K. Steczkowskiego zaprasza do konkursu plastycznego na projekt kartki wielkanocnej. W konkursie mogą wziąć udział dzieci z klas I-III szkół podstawowych. Uczestnicy konkursu mają za zadanie przygotować pracę plastyczną w postaci ciekawego i oryginalnego projektu kartki wielkanocnej. Prace mogą być wykonane techniką dowolną i powinny mieć format kwadratu o wymiarach 21 cm x 21 cm. Prace muszą być pracami własnymi ich autorów, nigdzie wcześniej nie publikowanymi oraz nie przedstawianymi w Konkursach.

Zgłoszenia dokonujemy za pośrednictwem Domu Kultury w Świebodzicach. Prace należy dostarczyć do MDK, ul. Wolności 13, 58-160 Świebodzice do 25.02.2021r.
Każdy z uczestników może przesłać tylko jedną pracę konkursową. W ramach konkursu zostanie wyłoniony jeden laureat nagrody głównej oraz zostanie przyznanych dziewięć wyróżnień.
Kryteria oceny prac konkursowych:
– oryginalność,
– zgodność z tematem,
– estetyka,
– kompozycja.
Nagrody dla laureatów zostaną przekazane przez Dom Kultury, celem ich dalszego przekazania laureatom konkursu.

Na własnoręcznie przygotowane prace wysłane Fundacja czeka do dnia 2 marca 2021 roku.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 18 marca 2021 roku.

Życzymy Wam kreatywnych pomysłów i wspaniałej zabawy przy tworzeniu pocztówek 🙂
Prosimy również o zapoznanie się z Regulaminem, gdzie znajdziecie wszystkie odpowiedzi na Wasze pytania.