MYSZKA MIKI SHOW

MYSZKA MIKI SHOW

16 lipca 2020 Wyłącz przez PP

Udostępnianie jest fajne!

Zapraszamy  wszystkie dzieci, te duże i te małe 24.07.2020 r. na spotkanie z uwielbianą przez wszystkich MYSZKĘ MIKI, która zaśpiewa dla Was piosenki, zaprosi również postacie z bajek, które lubicie i znacie.

Nie zabraknie również konkursów i wspólnych zabaw.

Serdecznie zapraszamy!! 

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu drogą elektroniczną (mdk.kultura@interia.pl) lub telefonicznie : 74 666 95 70.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Główny Inspektor Sanitarny wprowadził wytyczne dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa COVID-19 (https://www.gov.pl/web/kultura/wytyczne-dla-organizatorow-imprez-kulturalnych-i-rozrywkowych-w-trakcie-epidemii-wirusa-sars-cov-2-w-polsce). W załączniku przedstawiamy politykę informacyjną dla uczestników wydarzeń. Każdy uczestnik zobowiązany jest do złożenia pisemnego oświadczenia przy wejściu na imprezę lub rejestrację elektroniczną e-mail: mdk.kultura@interia.pl, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa w kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. (Zał – Oświadczenie.)