Za nami Święto Piernika

11 grudnia 2018 Wyłącz przez MDK

Wyjątkowa atmosfera zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, zapach oryginalnych pierniczków, blask świec i muzyka oraz taniec podczas tegorocznego Święta Piernika w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach sprawiły, że poczuliśmy słodki smak nadchodzących świąt.

Teatr MASKA przekonał wszystkie dzieci do tego, że Mikołaj istnieje! W tak gorącej atmosferze degustowaliśmy pierniki zrobione ręcznie przez dzieci oraz mogliśmy podziwiać pięknie ozdoby choinkowe, robione pod czujnym okiem naszego instruktora Pana Zbigniewa Nowaka. W taneczny świat przeniosły nas dzieci z sekcji Zum Kids wraz z Panią instruktor Dagmara Rybińską. Dziękujemy wszystkim, którzy sprawili, że wraz z Świętem Piernika gorąca i świąteczna atmosfera zapukała do drzwi Miejskiego Domu Kultury.