Wieczór Walentynkowy

6 lutego 2012 Wyłącz przez MDK

Jedyny taki wieczór z okazji Dnia Zakochanych tylko w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach. 14 lutego (wtorek) o godz. 18:00 spotykamy się w romantycznej atmosferze, a czekają na nas: muzyka, film i miłość …

W tym wyjątkowym dniu przygotowaliśmy dla zakochanych, jak i również dla tych poszukujących miłości, wiele atrakcji i niespodzianek. Przed nami nastrojowe brzmienie gitary na żywo przy blasku świec. Pamiętajmy, że Dzień Zakochanych to przede wszystkim świetna zabawa, którą zapewni poszukiwanie drugiej połówki na wesoło za pośrednictwem naszej Randki w ciemno. Na zwycięskie pary czeka słodka niespodzianka. Podczas walentynkowego wieczoru nie może również zabraknąć klasyki światowego kina w postaci ponadczasowego melodramatu “Love Story”.

Miejski Dom Kultury wraz z Młodzieżową Radą Miasta zapraszają na romantyczny wieczór z muzyką, filmem i dobrą zabawą. Być może 14 lutego o godz. 18:00 właśnie u nas spotkasz swoje przeznaczenie. Nie przegap okazji na spotkanie z miłością.