JOGA DLA DZIECI

Udostępnianie jest fajne!

INSTRUKTOR: Dominika Kurowska

  • czwartek, godz. 17.00 – 18.00

Joga dla dzieci to w praktyce łączenie ruchu z oddechem i świadomością. Na zajęciach przeprowadzane są z dziećmi różne pozycje gimnastyczne oparte na pozycjach jogi, tnz. Asany. Jogobajki dla najmłodszych oraz medytacja dla starszych dzieci pozwolą na naukę koncentracji poprzez skupienie się na wdechu i wydechu.  Udział w zajęciach, daje dzieciom poczucie spokoju i wewnętrznej równowagi, stają się one pewniejsze siebie oraz rozwijają zdolność współczucia i samoświadomości. Pamiętajmy, że ruch jest podstawą prawidłowego rozwoju dziecka. Zajęcia kierowane są dla dzieci od 3 roku życia.

Korzyści dla dzieci płynące z zajęć:

  • Joga powiększa zakres ruchu dziecka, ciało staję się elastyczne.
  • Pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi oraz pomaga przy nadwadze.
  • Dotleniony organizm. W jodze bardzo istotny jest świadomy oddech, organizm jest bardziej dotleniony dzięki temu dziecko poprzez świadome kontrolowanie oddechu, potrafi być spokojniejsze, bardziej wyciszone i lepiej radzi sobie ze stresem.
  • Znaczna poprawa koncentracji uwagi.

Zajęcia prowadzi mgr Dominika Kurowska z wykształcenia pedagog, nauczyciel wychowania przedszkolnego, doradza żywieniowy dzieci i młodzieży, certyfikowany instruktor jogi dla dzieci, instruktor tańca.

OPŁATY ZA SEKCJE – 30zł/mc

Opłat za sekcje prosimy dokonywać:

  1. przelewem na konto Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach
    BGŻ SA O/Świdnica 26 2030 0045 1110 0000 0229 7470 Dokonując wpłaty przelewem, prosimy podać w tytule: imię i nazwisko uczestnika, rodzaj sekcji oraz miesiąc za jaki jest dokonywana wpłata.
  2. bezpośrednio w kasie Miejskiego Domu Kultury (księgowość – II piętro) w godz. 8:30-13:00.

Istnieje możliwość wpłat za sekcje za okresy kwartalne i półroczne.
W przypadku braku wpłaty za dwa kolejne miesiące uczestnik może zostać wykreślony z listy.