AUTORSKIE STUDIO PIOSENKI

Udostępnianie jest fajne!

– środa, godz. 15.00 – 20.00

Instruktor: Paulina Lenda – Kozub i Piotr Kozub

Sekcja wokalno-instrumentalna „Autorskie Studio Piosenki” przygotowuje do występów na scenie. Podczas zajęć, uczestnicy szlifują swoje talenty i uczą kreowania swojej scenicznej osobowości. Wykonują różnorodny repertuar, dobierany stosownie do ich wieku i możliwości, ale poszerzając swoje horyzonty muzyczne o nowe, często nieznane dla nich dotąd gatunki.

Wokaliści w studio wokalnym doskonalą także emisję głosu i dykcję, ucząc się świadomej interpretacji utworów. Instrumentaliści natomiast nie tylko doskonalą nabyte przez uczestników umiejętności gry na instrumentach (gitarze, pianinie, basie, wiolonczeli, perkusji), ale przede wszystkim otwierają na współpracę ze sobą nawzajem, poprzez organizowane przez nas improwizacje, jam session, czy video live sesje, kręcone razem z wokalistami.

Najważniejszym celem sekcji jest połączenie sił obu grup, tworząc małe zespoły, z którymi instruktorzy będą pracować wspólnie nad utworami wychowanków. Przede wszystkim nacisk kładziemy na twórczość AUTORSKĄ, bo żadna inna nie sprawia takiej frajdy, jednakże na zajęciach budujemy także nowe aranżacje do waszych ukochanych piosenek. Zapraszamy Was na muzyczną podróż, podczas której będziemy kładli nacisk na szeroko pojęty songwriting, kończąc na produkcji, nagraniach studyjnych, wspólnych festiwalach i koncertach. A także prywatnych wyjazdach, ogniskach, nocach filmowych i wszystkim tym, czego zapragniecie!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą nie tylko odtwarzać, ale pragną tworzyć. Chcą podążać własną drogą, nie boją się wyzwań, lubią przygodę i choć grają, brakuje im na siebie pomysłu. Jeśli więc śpiewasz, grasz na jakimś instrumencie, a może tworzysz bity i bawisz się elektroniką – to miejsce dla Ciebie!

Chcemy, by nasza własna, prywatna „Akademia Sztuk (prze)Pięknych”, czyli Autorskie Studio Piosenki, było dla Was czymś, czego od dawna nie mogliście znaleźć na różnorodnych zajęciach, gdzie czas się zatrzymał, nauczyciele przestali imponować, a nauka teorii i śpiewanie odgrzewanych coverów do podkładów z sieci, znudziła Wam się do reszty i chcielibyście stać się prawdziwymi twórcami.

Dołączcie do nas!

OPŁATY ZA SEKCJE – 30 zł/mc

  1. przelewem na konto Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach
    BGŻ SA O/Świdnica 26 2030 0045 1110 0000 0229 7470                                    Dokonując wpłaty przelewem, prosimy podać w tytule: imię i nazwisko uczestnika, rodzaj sekcji oraz miesiąc za jaki jest dokonywana wpłata.
  2. bezpośrednio w kasie Miejskiego Domu Kultury (księgowość – II piętro) w godz. 8:30-13:00.

Istnieje możliwość wpłat za sekcje za okresy kwartalne i półroczne. 
W przypadku braku wpłaty za dwa kolejne miesiące uczestnik może zostać wykreślony z listy.