Recital marzeń w Miejskim Domu Kultury – relacja

22 kwietnia 2022 Wyłącz przez MDK

Recital marzeń w Miejskim Domu Kultury
W muzyczną podróż pełną sentymentu i pasji zabrał nas 21 kwietnia utalentowany młody świebodziczanin Adam Chlebowski – student Akademii Muzycznej w Gdańsku. Koncert uświetniła liczna publiczność, która swoją energią wsparła wokalistę, a również naszą licytację charytatywną na rzecz rodzin ukraińskich ze Świebodzic.
Wraz z artystą wróciliśmy do czasów, kiedy stawiał pierwsze kroki swojej kariery właśnie w Miejskim Domu Kultury, tym bardziej nam miło, że realizuje się w swojej pasji i wraca do nas dzieląc się swoimi sukcesami. Wczorajszego wieczoru zagościła na scenie piosenka aktorska i musicalowa oraz moc cudownej atmosfery. Adamowi życzymy powodzenia i mamy nadzieję do usłyszenia w wielkim artystycznym świecie.
Po recitalu, z inicjatywy wokalisty, odbyła się aukcja charytatywna obrazów naszych artystów z sekcji plastycznej MDK. Prace zachwyciły publiczność i porwały do gorącej licytacji, czego efektem jest piękna kwota 1570 zł. Z całego serca dziękujemy za podarowanie obrazów, a Państwu za wsparcie akcji. Środki finansowe zostaną przekazane na zakup produktów spożywczych na Dzień Integracji Polsko-Ukraińskiej w dniu 8 maja na hali OSiR. W imieniu Burmistrza Miasta Świebodzice, Ośrodka Pomocy Społecznej i OSiR już serdecznie Państwa zapraszamy do uczestnictwa.
Recital Adama pokazał nam, że warto spełniać marzenia, co więcej, po raz kolejny przekonaliśmy się, że świebodziczanie mają potencjał artystyczny i ogromne serca!
Dziękujemy.
Aneta Sterna, MDK