MUZYCZNA

Sekcja muzyczna
PIANINO/KEYBOARD/SKRZYPCE
Instruktor – Katarzyna Lipert

Skrzypaczka elektryczna i klasyczna, wykonująca muzykę w stylu rocka gotyckiego, symfonicznego. Wykształcona muzycznie, absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie skrzypiec. Artystycznie działa w Polsce i za granicą. Od kwietnia 2016r. założycielka własnego projektu, w którym energetyczne skrzypce elektryczne w całości z całą oprawą muzyczno-wizualną dają niepowtarzalny efekt koncertowego show. Jest uczestniczką muzycznego programu Must be the Music, w którym otrzymała pozytywne recenzje od wszystkich jurorów. Związana także z rockowym zespołem Castle Dreams, z którym osiąga artystyczne sukcesy koncertując nieprzerwanie od 2008r. Na swoim koncie posiada dwie wydane płyty z tym zespołem „Rose of the island” oraz „Tower”, które rozeszły się w kilkutysięcznym nakładzie. Kasia współpracuje też z zagranicznymi, znanymi artystami z zespołów, tj. Blackmore’s Night, Haggard, Bare Infinity, z którymi nagrała płytę „Fabula Antiqua” i odbyła koncertowe tournee w Niemczech (zespół Cantus Lunaris). Od kilku lat z powodzeniem koncertuje w Polsce i za granicą.

Poniedziałek – blok zajęć indywidualnych
Wtorek – blok zajęć indywidualnych
30min/60,-
45min/80,-