Ferie w MDK na półmetku

26.01.2015 r.

W Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach ferie dla dzieci wystartowały wraz
z ciekawymi warsztatami. Po otwarciu zimowiska przez Panią Agnieszkę Gielatę – Dyrektora MDK – z dziećmi przywitali się wychowawcy: Marek, Tomek i Aneta, którzy bezustannie dbają o bezpieczeństwo i wyjątkową atmosferę. Z życzeniami świetnej zabawy wystartowaliśmy!

W tym tygodniu uczestnicy bawili się i uczyli z Weroniką - język perski, Jagodą – kreatywne warsztaty plastyczne, Karoliną – joga i relaksacja oraz z Bartkiem – warsztaty taneczne. Nie zabrakło też czasu na lekcję biblioteczną i wypożyczenie ciekawych książek. Przy okazji dziękujemy paniom z biblioteki za wspólny czas. Na zajęcia sportowe też znalazła się chwila, wtedy dzieci mogły w sposób aktywny zintegrować się podczas gier i zabaw. Mieliśmy też okazję zapoznać się na własne oczy z Twierdzeniem Pitagorasa i poznać magię mozaiki, a to dzięki wycieczce edukacyjnej do Explora Parku. Tydzień zakończyliśmy tradycyjnie i z wielką frajdą na basenie w Wodnym Centrum Rekreacji. Dzieci odwiedził też pan strażak i poinformował o zasadach bezpieczeństwa. Z niecierpliwością czekamy na kolejny tydzień atrakcji!