Świąteczny Koncert w MDK

13.01.2015 r.

17.grudnia- jak zwykle w okresie przedświątecznym - uczniowie sekcji instrumentalnej działającej przy naszym Miejskim Domu Kultury zaprezentowali swoim rodzicom, opiekunom oraz kolegom i znajomym najpiękniejsze kolędy. Aby odgonić tremę na początku wszyscy zaśpiewali wspólnie- i liczna publiczność i młodzi artyści- by następnie przejść do występów solowych.

Grali wszyscy, którzy potrafili przełamać nieśmiałość i zdenerwowanie... nagrodą zawsze była satysfakcja oraz wspaniały aplauz publiczności. Występowali nawet uczniowie dopiero zaczynający swoją przygodę z muzyką, a gorące przyjęcie przez zgromadzonych słuchaczy dopingowało także innych do prezentacji swych talentów. Koncert zakończył się wspólną degustacją wszystkich przyniesionych przez rodziców ciast i wypieków. Z żalem żegnamy się do następnego razu!

Wiktor Wawrzkowicz