AKTUALNOŚCI  
 

Odrobina luksusu …

12.11.2014 r.


Ostatni piątkowy wieczór w Miejskim Domu Kultury należał do kobiet. Ekskluzywne spotkanie było poświęcone urodzie, tajnikom makijażu i oczywiście kosmetykom. Tym razem prezentowane były kosmetyki marki Mary Kay, które nasze panie mogły poczuć na własnej skórze. Zabieg "satynowe dłonie" zrobił furorę i sprawił, że odrobina luksusu musnęła każdą z pań. Wraz Panią Dorotą Derkowską poznałyśmy tajniki pielęgnacji skóry w każdym wieku. Ponadto podczas spotkania pojawiło się kilka sekretów kosmetycznych, które z pewnością ułatwią codzienną pielęgnację.

Spektakularnym punktem wieczoru była metamorfoza z makijażem dziennym dwóch kobiet, które na oczach publiczności zmieniły swój image. Przedstawicielki firmy Mary Kay sprawiły, że nasze kobiety poczuły się wyjątkowo i atrakcyjnie. Spotkanie odbyło się wraz z myślą przewodnią, że każda kobieta nosi piękno w sobie i dzięki niemu może zmieniać świat na lepsze. Pani Dorota zatem dotknęła nie tylko skóry, ale trafiła swoimi słowami do serc kobiet w każdym wieku.

Wśród publiczności zostały rozlosowane ekskluzywne kosmetyki Mary Kay. Na spotkaniu gościliśmy małżonkę Burmistrza Miasta Świebodzice - Panią Teresę Kożuchowicz, która w imieniu męża przekazała upominek  kosmetyczny dla pań. Cieszymy się, że panie w MDK mogły mieć czas tylko dla siebie w miłym towarzystwie przy filiżance kawy i herbaty.

MDK

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   

   
 
   

 


Copyright ©  Miejski Dom Kultury w Świebodzicach  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

do góry  |