MIX W GŁOSIE!

21.10.2014 r.

Ostatnia sobota w Miejskim Domu Kultury z pewnością była pełna pasji do śpiewu
i muzyki. Wybitny muzyk, wokalista, pedagog i trener wokalny - Tomasz Sochacki zrealizował dla nas warsztaty "Mix w Twoim głosie" skoncentrowane na profesjonalnej pracy z głosem. Instruktor jest członkiem amerykańskiego stowarzyszenia nauczycieli śpiewu "International Voice Teachers Of Mix".

Oferta była przeznaczona dla każdego niezależnie od wieku i umiejętności wokalnych. Swoje popisy mogli zaprezentować wszyscy uczestnicy, a potem po części teoretycznej pokazać efekty wspólnej pracy z instruktorem. Każdy z uczestników szlifował barwę głosu, poszerzał skalę i uczył się śpiewać czysto bez obciążania strun głosowych.

Warsztaty łączyły naukę i zabawę, cały czas panowała miła atmosfera, a uśmiech widniał na twarzach młodych i nieco starszych miłośników śpiewu. Z pewnością taka wyjątkowa lekcja śpiewu była dawką wielu emocji oraz nowych wskazówek na przyszłość. A to wszystko dzięki wsparciu Pani Izabeli Siekierzyńskiej - dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej. Naszą wokalną inicjatywę wspierał również Burmistrz Miasta Świebodzice Pan Bogdan Kożuchowicz, który przywitał wszystkich uczestników z życzeniami rozwoju wokalnego. Na warsztatach gościliśmy również kierownika Świetlicy Środowiskowej - Krystiana Wołoszyna wraz z rozśpiewanymi podopiecznymi.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie, a uczestnikom za zaangażowanie. Warsztaty "Mix w Twoim głosie" z pewnością ponownie pojawią się w naszym MDK.