4 x LATO W MDK!

25.07.2014 r.

Cztery tygodnie świetnej letniej zabawy w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach za nami. Na każde dziecko czekało mnóstwo atrakcji oraz "coś" dla ducha i dla ciała.

Podczas warsztatów z naszymi fantastycznymi instruktorami: Panią Gosią, Panią Izą, Panią Kasią, Panią Patrycją, Panią Karoliną i Panem Zbyszkiem dzieci rozwinęły swoje talenty i odkryły te jeszcze niepoznane. Grupy - Misie, Nieobliczalni, Cziloladki i Paranormalni pod czujnym okiem wychowawców: Marka, Tomka i Anety spędziły razem mnóstwo wyjątkowych chwil i pokonały kilometry do przygody oraz kilometry na basenie.

W ostatnim tygodniu odwiedziliśmy pociągiem Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej, gdzie podziwialiśmy zabytkowe lokomotywy, parowozy, motory, zabawki, a każde dziecko miało do przejażdżki drezyną. Atrakcją okazał się powrót do domu, podczas którego maszynista pokazał dzieciom jak się prowadzi lokomotywę. Okazało się, że niektórzy mali podróżnicy jechali pociągiem pierwszy raz.

Zawitaliśmy też do Miejskiej Biblioteki Publicznej na lekcję przygotowaną specjalnie dla naszych dzieci. Oczywiście nie zabrakło ciekawych książek, balonów, malowania twarzy i … Pani Ewy - serdecznie dziękujemy.

Szybkim tempem dotarliśmy do mety Lata w MDK 2014, ale kolejny miesiąc wakacji jeszcze przed dziećmi - życzymy zatem samych fantastycznych przygód i oczywiście czekamy na Was podczas ferii zimowych i kolejnych wakacji. Rodzicom dziękujemy za zaufanie i współpracę, a dzieciom za uśmiech każdego dnia.