Wakacyjna podróż w czasie …

21.07.2014 r.

Kolejny tydzień letniej przygody w Miejskim Domu Kultury za nami. Dzieci uczestniczyły w warsztatach - tworzyły fantazyjne prace plastyczne, rozwijały swoją wrażliwość teatralną, rozmawiały w języku hiszpańskim i poznawały tajniki jogi. Ponieważ pogoda dopisała bawiliśmy się też świetnie na basenie.

Wybierając się na wycieczkę do Zamku Książ, zabraliśmy dzieci na podróż w czasie po zamkowych komnatach. Podczas lekcji edukacyjnej przygotowanej specjalnie dla nas przez Panią Kasię mogliśmy poczuć się jak mieszkańcy zamku. Dzieci pytały o ciekawostki związane z Księżną Daisy i jej rodziną. Tradycyjnie dotknęliśmy skały wewnątrz zamku, aby ponownie powrócić do Perły Dolnego Śląska. Cząstka historii naszego regionu z pewnością zamieszkała w nas na długo. Podczas wycieczki mieliśmy nawet własnego fotografa i kamerzystęJ. A mottem tego tygodnia zostało: keep calm & stay cool.

Podróż w czasie dobiegła końca, ale wakacje z MDK trwają nadal!