AKTUALNOŚCI  
 

Barwne inspiracje sztuką

14.07.2014 r.


Ostatni piątek - 11 lipca - był w Galerii Kominkowej MDK dniem wyjątkowym. A to za sprawą wernisażu naszej sekcji plastycznej dorosłych i dzieci pt. "Barwne inspiracje". Sekcja zaprezentowała swoje dzieła, nad którymi pracowała od września pod czujnym okiem instruktora Zbyszka Nowaka. Kilku artystów pasjonuje się sztuką od dawna, ale prezentowaliśmy też prace młodych uczniów.

Przyjaciele i rodziny uczestników sekcji jak zwykle dopisali. Wszyscy chcieli zobaczyć, jakie postępy zrobili nasi artyści i jakimi tematami inspirowali się w tym roku. Na obrazach można było zobaczyć różne tematy - od abstrakcji, przez martwą naturę po portrety.

W technice dominowały oleje, akryle i pastele. Nasi artyści z satysfakcją na twarzy otrzymali piękne słoneczniki, gromkie brawa i gratulacje dotyczące rozwoju artystycznego. Wieczór, będący okazją do rozmów o sztuce, upłynął w rodzinnej atmosferze przy kawie i herbacie. Dziękujemy wszystkim za ten wyjątkowy czas z życzeniami dalszego rozwoju artystycznego oraz inspiracji.

MDK

   

   

   

   


 
 


Copyright ©  Miejski Dom Kultury w Świebodzicach  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

do góry  |