W tango przed ślubem …

10.06.2014 r.

W ostatni piątek artyści zabrali nas w podróż do miejsca, gdzie do tanga trzeba dwojga. Bartłomiej Fijałkowski podczas wernisażu fotografii ślubnej w MDK - "Bo do tanga trzeba dwojga" - pokazał na swoich zdjęciach jedne z najważniejszych momentów w życiu. Ulotność chwili i miłość to kwintesencja tej wyjątkowej wystawy.

Wieczór rozpoczęliśmy hiszpańskojęzycznym recitalem "Viaje" w wykonaniu utalentowanej artystki scen muzycznych - Karoliny Wojtko. Na fortepianie usłyszeliśmy Dariusza Samerdaka w utworach pełnych miłości, namiętności i pasji. Tango tego wieczoru gościło w naszych duszach niejednokrotnie i z pewnością pobudziło zmysły. A zaraz po przygodzie z tangiem mieliśmy okazję podziwiać fotografie Bartłomieja Fijałkowskiego
w kwiecistym anturażu. Galeria Kominkowa przepełniona pięknem bukietów ślubnych przygotowanych przez Panią Beatę Lamczyk z Daglezji i Panią Alicję Wiącek z Bukieciarstwa zachwyciła zgromadzoną publiczność. Nasz wieczór uświetnił swoją obecnością Burmistrz Miasta Świebodzice Bogdan Kożuchowicz wraz z małżonką.

Dziękujemy wszystkim za tak wyjątkowe spotkanie i polecamy fotografa Bartłomieja Fijałkowskiego wszystkim nowożeńcom. Do podziwiania wystawy zapraszamy do końca sierpnia.