AKTUALNOŚCI  
 

Fotograficzne TO i OWO

06.05.2014 r.


Różne sposoby widzenia świata wyrażone na oryginalnych fotografiach możemy podziwiać w Galerii Kominkowej naszego Miejskiego Domu Kultury. Wernisaż otwierający wystawę foTO i OWO w dniu 9 maja zgromadził miłośników fotografii i pokazał, że uczestnicy naszej sekcji foto zasługują na miano artystów.

Swoje fotograficzne TO i OWO zaprezentowali: Ela Chrobak, Artur Bąk, Sylwia Brzęczek, Alicja Dąbrowska, Romana Szymańska, Marta Halemba - Wołodźko, Krzysztof Lepecki i Sebastian Biały - instruktor sekcji. Wśród naszych debiutujących fotografów została przyznana nagroda publiczności, którą otrzymał Krzysztof Lepecki za zdjęcie pt. "Rynek w Świebodzicach".

Fotografie urzekają świeżością spojrzenia i pokazują rozwój ich twórców. Na wystawie możemy zobaczyć pejzaż, portret, reportaż i eksperyment fotograficzny. Zdjęcia zachwycają pięknem miast, architekturą, kolorami natury i wyjątkowymi twarzami. Autorom gratulujemy pomysłów i rozwoju. Wraz z instruktorem sekcji Sebastianem Białym cieszymy się z sukcesu grupy i mamy nadzieję na dalszy rozwój. Jednocześnie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby pokazać świat widziany swoim obiektywem do uczestnictwa
w zajęciach foto. Wystawę foTO i OWO można oglądać do 31 maja - serdecznie zapraszamy.

MDK

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
 


Copyright ©  Miejski Dom Kultury w Świebodzicach  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

do góry  |