W wyobraźni Kamy Karst …

10.03.2014 r.

W kobiecym klimacie rozpoczął się piątkowy wieczór w Miejskim Domu Kultury. Wystawa "Przestrzeń wyobraźni" zaprezentowana przez wyjątkowo uzdolnioną kobietę Kamilę Karst zachwyciła i pobudziła artystyczne dusze. Przestrzeń wyobraźni wypełniła Galerię Kominkową MDK obrazami zainspirowanymi pasją artystki do koni.

Już po raz drugi gościliśmy Kamę Karst w naszym Domu Kultury, tym razem powróciła do Świebodzic z inspiracją zaczerpniętą ze świata natury. Artystka wykorzystuje w swoich pracach zasadę kontrastu, zestawia miękkie formy biologiczne i drapieżne elementy konstrukcyjne. Obrazy prezentowane na wystawie są pełne kolorów ziemi i szarości, przez co uspokajają duszę i jednocześnie pobudzają wyobraźnię. Jest nam niezmiernie miło, że możemy gościć u nas świdniczankę, która W 2012 r. otrzymała od prezydenta Świdnicy nagrodę indywidualną za twórczość artystyczną i popularyzację kultury.

Wystawa jest czynna do 31 marca. Serdecznie zapraszamy.