Zimowisko w MDK 2014

04.03.2014 r.

Mnóstwo atrakcji, ciekawe warsztaty, wspólne zabawy i wiele uśmiechniętych buziek - tymi słowami można podsumować Zimowisko w MDK 2014. Tradycyjnie Miejski Dom Kultury skoncentrował się na rozwoju artystycznym dzieci z naszego miasta.

Propozycja warsztatów podczas ferii opierała się na zajęciach z jogi, zumby, plastyki i języka hiszpańskiego. Zatem uczestnicy tańczyli, rozwijali swoje zdolności plastyczne, relaksowali się, pracowali nad kontrolą własnego ciała i uczyli się języka hiszpańskiego przez zabawę.

O wysoki poziom zajęć zadbali profesjonalni instruktorzy - Pani Beata, Pani Karolina, Pani Patrycja i Pan Zbyszek.

Zimowisko w MDK 2014 to również wyjścia o charakterze sportowym: wycieczki na basen do Wodnego Centrum Rekreacji, na kręgielnię i na salę gimnastyczną. Nie lada atrakcją okazał się wyjazd do Explora Parku do Wałbrzycha, gdzie na dzieci czekało mnóstwo naukowych niespodzianek - od Twierdzenia Pitagorasa po budowle figur z klocków magnetycznych.

Dziękujemy dzieciom za wspólnie spędzony czas, a rodzicom za powierzone nam zaufanie.