AKTUALNO列I

安i皻o Plon闚 2013

10.09.2013 r.

Tegoroczne 安i皻o Plon闚 na Cierniach by這 pe軟e atrakcji dla dzieci. Dla najm這dszych zosta przygotowany specjalny blok gier i zabaw. W namiocie Ochotniczej Grupy Ratowniczej i MDK by造 rozdawane balony i malowane bu嶔i. Ch皻ne dzieci mog造 te pogra w pi趾arzyki i mini koszyk闚k. Poza tym oferta dmuchawc闚 te by豉 bogata - od ekstremalnej 郵izgawki po dmuchane boisko, na kt鏎e mogli wej嗆 nawet rodzice z maluchami. Atrakcj dla nieco starszych dzieci okaza這 si uje盥瘸nie byka, kt鏎ego na Do篡nkach nie mog這 zabrakn望.

W鈔鏚 atrakcji na scenie popis da豉 m這dzie z Miejskiego Domu Kultury gromadz帷 swoich sympatyk闚. 如iewa造 dziewczyny z sekcji wokalnej MDK prowadzonej przez Alicj Banaszak. Mieli鄉y tez okazj zobaczy show taneczne w wykonaniu zespo逝 Battle Kidz z naszej sekcji Break dance pod kierunkiem Marka Chrobaka. Wyst瘼 zako鎍zy造 hip-hop'owym klimatem dziewczyny z ekipy tanecznej Gang The Funk. Mamy nadziej, 瞠 naszym wyst瘼em zach璚ili鄉y do udzia逝 w sekcjach MDK.

Dzi瘯ujemy wszystkim za pomoc, a w szczeg鏊no軼i: Ochotniczej Grupie Ratowniczej i M這dzie穎wej Radzie Miasta.