W artystycznym mroku

09.09.2013 r.

W ostatni piątek 6 września miłośnicy sztuki spotkali się w naszym MDK w artystycznym mroku zaprezentowanym na obrazach Zbyszka Nowaka. Wernisaż odbył się w mrocznych barwach ciemnego fioletu przy blasku świec i ostrej muzyce rockowej. Artysta, będący instruktorem sekcji plastycznej MDK, stworzył wystawę pełną poruszających portretów i abstrakcji.

Na obrazach można odnaleźć przenikające się uczucia: strach, miłość, radość, smutek, wzruszenie i nadzieję. Tym samym obrazy Zbyszka Nowaka poruszają i nakłaniają do refleksji - każdy obraz artysty prezentuje inną postać i kreuje inną wyjątkową rzeczywistość. Atmosfera dzieł Zbyszka Nowaka na pozór wydaje się być bajeczna, a jednak każdy obraz kryje mroczną tajemnicę. Właśnie te tajemnice wspólnie odkrywaliśmy podczas rozmów o inspiracjach naszego artysty. Na wystawę pełną smaku i profesjonalizmu pt. "Mroczne Tajemnice" zapraszamy jeszcze do 30 września do Galerii Kominkowej MDK.