Zaparkuj na Park

04.09.2013 r.

Charytatywny hip-hop jam "Zaparkuj Na Park" - to inicjatywa środowiska hip-hopowego, która znalazła sympatię wśród władz naszego miasta i pracowników MDK. Wspólną energią 31 sierpnia zaparkowaliśmy wielkim wydarzeniem na park.

Podczas całodniowej imprezy odbyły się koncerty, graffiti jam, bitwy breakdance oraz skrecz sesje. Impreza miała na celu pokazanie wszystkich elementów kultury hip hop oraz pomoc dla Stowarzyszenia Pomocy na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Świebodzicach. Chcieliśmy pokazać, że hip-hop to muzyka pełna energii i pozytywnych emocji. Oprócz atrakcji na scenie uczestnicy imprezy mogli również postrzelać z łuku na strzelnicy dzięki uprzejmości Pana Mariusza Anniuka. Można było również zakupić obrazy wykonane na żywo sprejami podczas trwania eventu. Całe wydarzenie zgromadziło publiczność w każdym wieku i z pewnością pokazało, że kultura hip-hopu to maksimum pozytywnej energii. Na dzieci czekały balony i cukierki, a Młodzieżowa Rada Miasta wymalowała wszystkie chętne buźki naszych maluchów. Swoją obecnością zaszczycili nas artyści z różnych miast: Wrocław, Legnica, Polkowice, Wałbrzych, Świdnica. Nie zabrakło też świebodzickiego rapu, który ożywił zgromadzoną publiczność. Hotel, na którym odbył się na naszych oczach graffiti jam został udostępniony przez Państwa Stańczyk, którzy udzieli się również jako sponsorzy. Wszystkich ciekawych efektów szaleństwa grafitti zapraszamy do parku. Za pomoc finansową dziękujemy również Domom Opieki "Arkadia" z Polanicy Zdrój. W trakcie imprezy odwiedziły nas hostessy Red Bulla, które rozdawały napoje.

Dziękujemy Urzędowi Miejskiemu za wsparcie imprezy, Asi i Lisowi za pomysł i ogarnięcie przestrzeni artystycznej, Młodzieżowej Radzie Miasta i OGR za pomoc, Asi ze stowarzyszenia za pasję śpiewania, sponsorom i ludziom dobrej woli za to, że po prostu są.