AKTUALNOŚCI  
 

LATO W MDK 2013

30.07.2013 r.


Miesiąc półkolonii letniej w MDK w blasku promieni słonecznych i z łezką w oku pożegnaliśmy w ubiegły piątek. Ostatni tydzień był pełen atrakcji. Poza zajęciami warsztatowymi dzieci z radością odwiedzały nasz odkryty basen. 

Wielką przygodą ostatniego tygodnia była wycieczka górska na Ślężę. Wraz z przewodnikiem sudeckim Sebastianem dzieci zdobywały kolejne metry góry, aż dotarły na szczyt, gdzie czekały na nie piękne widoki. Na przełęczy wspólnie z dziećmi zrobiliśmy ognisko i upiekliśmy kiełbaski. Tam też odbył się plenerowy MDK Talent Show. Popisów nie było końca.

Kolejne atrakcje - tym razem słodkie - czekały na uczestników półkolonii na niespodziewanej wycieczce do Fabryki Czekolady "Śnieżka". Firma "Śnieżka", będąca partnerem Młodzieżowej Rady Miasta, ugościła nas słodkimi prezentami, za co serdecznie dziękujemy.

Na zakończenie naszej letniej przygody dzieci otrzymały pamiątkowe zdjęcie, dyplomy, prezenciki, a przede wszystkim życzenia miłych wakacji od Radnego Rady Miejskiej - Lesława Podhalicza i wychowawców. Jeszcze raz dziękujemy dzieciom i rodzicom za udział w naszej półkolonii, wychowawcom za zaangażowanie, instruktorom za profesjonalizm, a Młodzieżowej Radzie Miasta za nieocenioną pomoc. To właśnie dzięki Wam Lato w MDK 2013 pozostanie niezapomniane.

MDK

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
 


Copyright ©  Miejski Dom Kultury w Świebodzicach  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

do góry  |