Lato w pełni

23.07.2013 r.

Trzeci tydzień wakacji z Miejskim Domem Kultury upłynął w blasku słońca i w gorącej atmosferze. Zajęcia rozpoczęły warsztaty z paniami instruktorkami: Izą, Gosią, Patrycją, Beatką i Adą. Dzieci uczyły się podstaw języka hiszpańskiego, kroków cha-chy oraz tańca hip-hop, autoprezentacji i ekspresji siebie oraz swojego ciała.

Żywioł wody zwyciężył w tym tygodniu, gdyż odwiedziliśmy Wodne Centrum Rekreacji, a jak tylko pojawiło się słońce uczestniczyliśmy w otwarciu basenu odkrytego i jako pierwsi pływaliśmy na nowym basenie w tym sezonie.

W piątek odwiedziliśmy Zamek Książ, gdzie czekała na dzieci ciekawa lekcja edukacyjna z panią przewodnik. W przystępny sposób dowiedzieliśmy się wiele o miejscu, które jest tak blisko nas, a jednak kryje mnóstwo tajemnic. Poziom adrenaliny podniosła wycieczka w podziemia, w których został zainscenizowany prawdziwy alarm … , a tam wrzasków nie było końca. Przed nami ostatni tydzień przygód z MDK - mamy nadzieję, że równie niezapomnianych.