AKTUALNOŚCI  
  
 
BREAK FLOW 2

10.06.2013 r.


Podczas tegorocznego dnia dziecka odbył się turniej tańca BREAK FLOW 2, na który zjechali się ludzie z różnych zakątków polski by walczyć o miano najlepszego tancerza oraz o nagrody współfinansowane przez Segepo-Refa, Stowarzyszenie Bona Fide oraz Urząd Miejski. 

Oprawę muzyczną stworzył jeden z najlepszych DJ’s w Polsce – DJ Plash z Krakowa (Stylowa Spółka Społem). Konkurencje breakdance (bboying), hip hop, house czy kids battle odbywały się w systemie 2vs2, które to sędziowali cenieni na polskiej scenie tancerze: Decu, Thomaz, Chałajda (bboying), Adam, Aga oraz Polsky (hip hop i house). Dodatkowo odbył się konkurs na Power moves, w którym do wygrania była ręcznie robiona katana – ten wyjątkową nagrodę zdobył bboy Dziki z Bolesławca.

Wyniki zawodów:

Bboying :
I miejsce – Mind Killers (Dr. Hefo & Rafson)
II miejsce – Sztewite Gang (Mini Gun & Zielak)

Hip Hop:
I miejsce - ŚLĄSKI AZYL
II miejsce - Tomasz z Mazur & Artur

House:
I miejsce - Co jest?!
II miejsce - Śląski Azyl

W kategorii dla dzieciaków niepokonani okazali się nasi tancerze z MDK: Patrycja (girl Paćka) oraz Oskar (bboy Ozi). Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem oraz odbiła się pozytywnym echem wśród ludzi, którzy brali udział w tym niecodziennym dla naszego miasta wydarzeniu. Dziękujemy wszystkim za pomoc w realizacji Break Flow 2 i zapraszamy za rok. Fotografom: Paulinie Tuczyńksiej i Bartosz Fijałkowskiemu dziękujemy za focenie.

MDK

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   

   
 
   

 


  

Copyright ©  Miejski Dom Kultury w Świebodzicach  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

do góry  |