AKTUALNOŚCI  
  
 
Tylko taniec!

08.05.2013 r.


Od zawsze w MDK w Świebodzicach króluje taniec. Bawią się świetnie na naszych sekcjach tanecznych: maluchy, młodzież, dorośli, a nawet starsi. Działają też taneczne zespoły amatorskie m.in.: Gang The Funk i Lazy Rockers, które reprezentują nas na miejskich imprezach i odnoszą sukcesy na scenie ogólnopolskiej. 

To właśnie nasi tancerze wyszli z inicjatywą organizacji Międzynarodowego Dnia Tańca w MDK, żeby pokazać swoją miłość do tańca. 29 kwietnia celebrowaliśmy Dzień Tańca pierwszy raz przy okazji prezentując róże style taneczne: hip hop, disco, latino i break dance. Tancerze z pasją pokazywali, co potrafią, a publiczność z jeszcze większą pasją nagradzała wszystkich brawami i wybrała najlepszego tancerza spotkania. Nagrodę publiczności w walce tanecznej wytańczyła Maja Humenda z sekcji tanecznej latino prowadzonej przez Beatę Rejek. Oczywiście najmłodsza grupa wzbudziła najwięcej emocji. Natomiast bardziej doświadczeni tancerze przygotowali dla nas profesjonalny pokaz taneczny. Z pewnością pokazaliśmy, że w tym dniu w MDK rządził tylko taniec. Mamy nadzieję, że Międzynarodowy Dzień Tańca wpisze się do naszego kalendarza imprez na stałe.

Dziękujemy tancerzom i publiczności za zaangażowanie, a w szczególności Adzie Piaseckiej, Justynie Mańkowskiej i Maxowi Mazurkowi za ogarnięcie przestrzeni tanecznej.

MDK

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   

   
 
   

 


  

Copyright ©  Miejski Dom Kultury w Świebodzicach  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

do góry  |