Pierwszy popis muzyczny

22.03.2013 r.

Rodzinna atmosfera, dźwięki fortepianu i gitary oraz odrobina stresu przed pierwszym publicznym występem - a wszystko to podczas Pierwszego koncertu instrumentalnego Sekcji Muzycznej MDK. We wtorek 19 marca nasze młode talenty wystąpiły pierwszy raz przed wielką publicznością, a wśród niej podekscytowani i dumni rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i babcie oraz znajomi.

Każdy z koncertujących mógł pokazać, czego nauczył się podczas regularnych i często nie najłatwiejszych lekcji w ramach sekcji w Miejskim Domu Kultury. Pod czujnym okiem, a przede wszystkim uchem instruktorów Wiktora Wawrzkowicza i Bartosza Wawrzkowicza uczniowie grali najlepiej jak potrafią. Każdy występ został nagradzany gromkimi brawami i nutką wzruszenia wśród najbliższych. Jak już emocje opadły… zgromadzeni goście i młodzi instrumentaliści przy kawie, herbacie i słodkim poczęstunku wymieniali się wrażeniami z pierwszego występu.

Dziękujemy naszym uczniom za pierwszy koncert, instruktorom za profesjonalizm i cierpliwość, a największym wielbicielkom swoich dzieci, czyli mamom za pyszne ciasta.