Koncertowy Dzień Kobiet

12.03.2013 r.

Dzień Kobiet w Miejskim Domu Kultury był pełen muzyki i gorących życzeń. Tym razem koncert z cyklu spotkań muzycznych "Z muzyką w sercu miasta" zagościł w sercach naszych wyjątkowych kobiet. Fenomen Trio specjalnie dla damskiej części publiczności wykonał utwory zatytułowane imionami kobiet, popularne przeboje filmowe i arie z musicali.

Każdy z tych pięknych utworów muzycznych był dedykowany naszym fantastycznym kobietom. Zatem były życzenia dla Pani Gosi, Pani Ali, Pani Kasi, Pani Danusi, Pani Oli, Pani Marii …….. .

Podczas koncertu zostały rozlosowane niespodzianki dla pań - bukiet kwiatów, tulipanki i karnety do salonu kosmetycznego. Każda kobieta została obdarowana życzeniami i niezapominajkami, a do serc naszych pań popłynęła cudowna muzyka właśnie z okazji ich święta. Koncert zakończył ponadczasowy utwór "Unchained Melody" z filmu "Uwierz w ducha", który sprawił, że czas zaczął płynąć wolniej i zwolnił przestrzeń dla marzeń. Właśnie spełnienia marzeń życzymy wszystkim kobietom i nie tylko w dniu kobiet.