Show na wesoło

27.02.2013 r.

Dynamiczne Oryginalne Niepowtarzalne show - jednym słowem kabaret DNO bawił publiczność z naszego miasta 22 lutego na scenie Miejskiego Domu Kultury. Swoim nowym telepatycznym programem kabaret oczarował, a przede wszystkim rozbawił miłośników dobrego humoru, których jak się okazuje jest w Świebodzicach naprawdę sporo. Występ kabaretu DNO zgromadził rekordową publiczność i każdy bawił się świetnie niezależnie od wieku.

Kabaret obecnie występuje w składzie 3 osobowym. Tworzą go: Wojciech Stala, Adam Mrozowicz i Jarosław Cyba. Za warstwę dźwiękową i oświetlenie w czasie występu odpowiedzialny jest czwarty członek zespołu Daniel Sobieraj. Aktorzy z kabaretu z uśmiechem na twarzy wkroczyli do naszego MDK-u i od samego początku stworzyli niesamowitą atmosferę. Chętnie też fotografowali się z fanami i rozdawali autografy.

Kabaret stroni od polityki i aktualnych tematów publicystycznych. Ulubioną tematyką są zjawiska społeczne, zagadnienia związane z mediami i show bussinesem oraz zwykłą ludzką naturą. Od strony formy pociąga ich to, co jeszcze nieodkryte i niewykorzystane, lubią wszelkie wynalazki i wyzwania techniczne. Skecze i piosenki są zróżnicowane i ciekawe, akcja toczy się szybko, a cały program przepełniony jest dużą dawką muzyki i bogatą ścieżką dźwiękową.

Właśnie dobra muzyka, niesamowite stroje i wielka dawka humoru płynące ze sceny zachwyciły naszą rozbawioną publiczność. Skecze pełne mądrej treści, zawsze zakończone morałem z pewnością zostaną w nas na długo. Wśród skeczy z największym aplauzem spotkał się skecz o zielonej bakterii i jej krótkim, a jakże szybkim życiu. Natomiast występ zespołu śpiewaczego "Zagłębianki" w wykonaniu kabaretu DNO podbił serca zgromadzonego wśród publiczności miejskiego chóru "Akord" - ze śmiechu aż popłynęły łzy. Na scenie mogliśmy również podziwiać trójkę świebodziczan, którzy zaskoczyli sowim talentem aktorskim i dostarczyli nam dużo radości. Jednym słowem salę opanował… śmiech.

Show na wesoło już za nami, ale mamy, co wspominać. Dziękujemy za uczestnictwo w tak radosnym wydarzeniu i życzymy wszystkim, aby zawsze znaleźli czas na życie na wesoło.