ZIMOWISKO W MDK

01.02.2013 r.

Wraz z początkiem ferii zimowych do Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach tradycyjnie przybyły dzieci wraz z rodzicami na rozpoczęcie tegorocznego Zimowiska w MDK. Dzieci z uśmiechem na twarzy podążały na kolejne warsztaty, a z jeszcze bardziej radosną buzią w warsztatach aktywnie uczestniczyły.

Pierwszy tydzień zaczęliśmy warsztatami teatralnymi, plastycznymi, tanecznymi
i ekologicznymi. Nie zabrakło również wyjścia na basen i salę gimnastyczną. W miłej atmosferze i w błyskawicznym tempie z dnia na dzień dzieci poznawały nowe kroki taneczne, techniki malarskie, elementy dramy i pantomimy oraz współpracowały z Młodzieżową Radą Miejską.

Tym samym nasze ferie znalazły się na półmetku i chociaż aura zimowa przeminęła, to dzieciom w MDK z pewnością się nie nudzi. Już czekamy na atrakcje, jakie przyniesie kolejny tydzień.