W pogoni za pasją … jeepem

30.01.2013 r.

25 stycznia w Miejskim Domu Kultury spotkaliśmy się z człowiekiem z pasją do podróżowania - Jolantą Sałek. Wieczór był pełen przygód z podróży i pozytywnej energii - tak samo jak podróżniczka. Jolanta Sałek swoim darem do opowiadania i ciekawostkami z wyprawy jeepem na Islandię i Wyspy Owcze sprawiła, że sala kominkowa wypełniła się po brzegi publicznością. Fanów samochodowych wojaży nie brakowało.

Prezentacja multimedialna z podróży i komentarz pełen humoru oraz interesujących ciekawostek sprawiły, że poczuliśmy się jak na wakacjach. Wraz z Jolantą Sałek odwiedziliśmy lodowce i gejzery, góry i płaskowyże. Zobaczyliśmy piękne i tajemnicze zakątki zanurzone w pyle wulkanicznym. Natomiast z ciekawostek zaintrygował nas stek z wieloryba i domy budowane z torfu z trawą na dachach.

Po raz drugi Jolanta Sałek - barwna osoba o wielu zainteresowaniach - zabrała nas w niesamowitą podróż i zaraziła nas sympatią do dużych samochodów. Serdecznie dziękujemy za spotkanie i z niecierpliwością czekamy na kolejne relacje z podróży.