„NATURA MALARZEM KRAJOBRAZU”

22.10.2012 r.

W dniu 12 października w galerii kominkowej Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach odbyło się otwarcie fotograficznej wystawy autorstwa Alojzego Ziółkowskiego pt.”Natura Malarzem Krajobrazu”

Oprócz prezentowanych fotografii licznie przybyli goście mogli również zobaczyć multimedialne prezentacje z fotograficznym zapisem przebiegu pieszych wycieczek w których autor brał udział wraz ze swoimi przyjaciółmi oraz podczas których powstawały wspaniałe fotografie, którymi zechciał się z nami podzielić.
W miłej i przyjacielskiej atmosferze zebrani goście i przyjaciele autora toczyli miłe rozmowy podczas których można było podglądać świat przez obiektyw aparatu Alojzego Ziółkowskiego pośród zgromadzonych na wystawie fotografii.

Przypominamy, że wystawę „Natura Malarzem Krajobrazu” można zwiedzać codziennie w godzinach pracy Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach. Wystawa  trwać  będzie do 9 listopada 2012r.  Zapraszamy do jej odwiedzenia !