AKTUALNOŚCI  
  
 
Miejski Dom Kultury znów pełny…

17.09.2012 r.


Wraz z początkiem września, po przerwie wakacyjnej do Miejskiego Domu Kultury znów zawitały: dzieci, młodzież, a także dorośli. Wszystko to za sprawą otwarcia sekcji stałych MDK dla mieszkańców Świebodzic.

Cieszymy się, że mieszkańcy naszego miasta chcą aktywnie spędzać swój wolny czas. Zainteresowanie zajęciami popołudniowymi jest tak ogromne, że w ciągu ostatnich 10 dni na nasze zajęcia zapisaliśmy ponad 130 osób, choć telefony i e-maile jeszcze się nie kończą. Zainteresowani w dalszym ciągu przychodzą, aby dowiedzieć się szczegółów dotyczących poszczególnych sekcji, a jest o co pytać! W tym roku szkolnym otworzyliśmy 14 grup rozwijania swoich pasji i zainteresowań, a są to m.in.: taniec, gra na instrumencie, malarstwo, modelarstwo, fotografia, teatr. Wraz z początkiem października planujemy również otworzyć sekcję językową - praktyczna nauka języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Swoją kontynuację będzie miał również Chór Miejski DoReMi. Zajęcia będą się odbywały przez cały rok szkolny,
a dzieci będą miały zapewnioną profesjonalną opiekę pedagogiczną i medyczną. Dzięki doświadczonym instruktorom z pewnością zrobią postępy w swojej dziedzinie.

Działalność sekcji stałych to nie jedyny cel, jaki postawili przed sobą pracownicy Miejskiego Domu Kultury, na ten rok szkolny zaplanowanych jest również wiele wystaw, spotkań z pasją, konferencji, koncertów, szkoleń i imprez o charakterze kulturalno-oświatowym. Już dziś możemy Państwa zaprosić na niesamowitą lekcję geografii pn. " Islandia Zrodzona w Ogniu Wyrzeźbiona Lodem", która będzie uwieńczona wernisażem wystawy fotograficznej, a odbędzie się ona 21 września o godzinie 18:00. Natomiast młodych, kreatywnych aktywistów, którym nie jest obce zagadnienie samorządności, zapraszamy na pierwsze spotkanie Klubu Aktywnej Młodzieży, które odbędzie się już 18 września o godzinie 17:00.

MDK 

 

   

 
 


  

Copyright ©  Miejski Dom Kultury w Świebodzicach  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

do góry  |