Święto plonów już 2 września

27.08.2012 r.

W niedzielę, 2 września, mieszkańcy Świebodzic a zwłaszcza rolniczej dzielnicy Ciernie, świętować będą tegoroczne Dożynki. Uroczystości jak zawsze odbędą się na boisku OSiR w Cierniach. Rozpoczną się mszą dziękczynną, która odprawi proboszcz parafii pw. Matki Boskiej Królowej Polski o godz. 13.00.

Następnie rozpocznie się część artystyczno-biesiadna: o godz. 15.00 wystąpi Zespół Folklorystyczny. Od godz. 16.00 Program Estradowy dla Dzieci. O godz. 17.00 Czesław Niemen Cover Show, nastepnie o godz. 18.00 wystąpi zespół DeColt. Na zakończenie dożynek od godz. 20.00 zabawa taneczna przy muzyce z lat 80' - 90'.
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na dożynki.

Organizatorami uroczystości są: Urząd Miejski w Świebodzicach, Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Polski, Miejski Dom Kultury w Świebodzicach.

PLIKI DO POBRANIA:

• REGULAMIN TERENU
    Dożynki Gminne Świebodzice - Ciernie 2012
    odbywających się dnia 2 września 2012 r. na boisku OSiR w Cierniach / Świebodzice