LATO W MDK 2012

30.07.2012 r.

Słońce, przyroda, świetna zabawa i super dzieci - tak wyglądało Lato W MDK 2012. Ale wiadomo, że wszystko, co dobre szybko się kończy. Tak było również w przypadku tegorocznego LATA W MDK. Dzieci brały udział w 4 tygodniowym wypoczynku, podczas którego rozwijały swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w zajęciach teatralnych, tanecznych, muzycznych oraz językowych ze studentami z Międzynarodowej Organizacji Studenckiej AIESEC.

Wakacjom towarzyszyły wycieczki blisko natury. Dzieci odbywały zajęcia na terenie Parku Krajobrazowego "Chełmy" oraz na terenie ośrodka edukacyjnego Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa "Salamandra" w Myśliborzu w pracowni komputerowej oraz w tematycznych salach: seminaryjnej, laboratoryjnej i muzealnej. W środowe przedpołudnia odwiedzaliśmy również Książański Park Krajobrazowy. Nie zabrakło też zajęć sportowo - rekreacyjnych w Wodnym Centrum Rekreacji oraz na Hali sportowo - widowiskowej na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji, w których dzieci aktywnie brały udział.
Na zakończenie wakacji dzieci udały się na Kompleks Boisk Orlik, gdzie odbyły się zajęcia rekreacyjne, gry, zabawy oraz pieczenie kiełbasek. Wszyscy razem świetnie się bawili, ale jednak pożegnania nadszedł czas.

My natomiast czekamy na dzieci za rok.
Dziękujemy instruktorom, opiekunom i zaproszonym gościom za serce oraz czas poświęcony dzieciom podczas lata w MDK 2012. Przede wszystkim dziękujemy jednak dzieciom za aktywny udział w wakacyjnym wypoczynku LATO MDK 2012.