Czas na kawę

12.07.2012 r.

Miła atmosfera, nutka orientu, język angielski i zapach świeżo parzonej kawy - to wszystko, czego doświadczyć można podczas wakacyjnych Cofee Time w MDK.

Już po raz drugi w tym roku spotkaliśmy się z kulturą Chin i Rosji, a to za sprawą wolontariuszek z międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC. Studentki do południa uczą dzieci języka angielskiego w ramach Lata w MDK, a we wtorkowe wieczory przybliżają swoją kulturę nieco starszej publiczności.

Coffee Time to czas na poznanie innych krajów i kontakt z językami obcymi poprzez naturalną komunikację. Studentki opowiadały już o muzyce, strojach, zwyczajach i tradycjach swojego kraju, ale mają jeszcze wiele do przekazania. To jedyna taka okazja dla każdego w każdym wieku, aby wzbogacić swoją wiedzę i poziom języka angielskiego. Przed nami jeszcze dwa spotkania - 17 i 24 lipca o godz. 18:00 - których nie można przegapić. Serdecznie zapraszamy.