Początek lata w MDK

10.07.2012 r.

W pierwszym tygodniu dzieciaki nie mogły się nudzić. W poniedziałek uczestniczyły w warsztatach muzycznych, teatralnych i tanecznych. Już we wtorek zaliczyły kąpiel w "Wodnym Centrum Rekreacji ", w środę bawiły się w przyrodników, uczestnicząc w zajęciach DZPK w Książańskim Parku Krajobrazowym.

W czwartek znowu odbywały się mini-warsztaty w grupach. Największym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z Panią Angel z Chin i Panią Alisą z Rosji – praktykantkami z Międzynarodowej Organizacji Studenckiej AIESEC.

Tydzień zakończył się wycieczką na lądowisko, gdzie zaprosił nas Pan Sławomir Zapart z Towarzystwa Lotniczego w Świebodzicach. Dzieci oglądały samoloty i szybowce, wsiadały do kabiny pilota. Na pytanie przewodnika: czy im się podobało, odpowiedziały krzycząc: - Taaaaak!!!! Odwiedziny zakończyły się wspólnym pieczeniem kiełbasek przy wielkim ognisku.

fot. Sebastian Biały, MDK