Break Flow 2012

29.05.2012 r.

I Edycja emocjonujących zawodów breakdance Break Flow za nami. 26 maja na Hali OSiR wraz z tancerzami popłynęliśmy przez moc pozytywnych wibracji przy muzyce hip-hop. Sympatycznym akcentem turnieju było otwarcie zawodów przez nasze najmłodsze cheerleaderki z sekcji tanecznej MDK, które z okazji Dnia Matki zadedykowały swój występ kochanym mamom.

Publiczność miała szansę zobaczyć na żywo wyczyny najlepszych b-boys z Polski i z Czech. Na naszych oczach siła grawitacji przestała działać. Tancerze pokazali, że Breakdance to nie tylko taniec, ale pasja i przekaz emocji wkomponowane w muzykę. Turniejowi towarzyszyła muzyka hip - hop i funk. Muzyką podczas walk tanecznych zajął się DJ Plash. Werdykty w walkach tanecznych należały do: Deca, Kangura i Daro. Fantastyczne prowadzenie imprezy i zagrzewanie do walki zawdzięczamy Furmanowi i Kowalowi. Po ogłoszeniu wyników na scenie zagrali: Abstrakt z Wałbrzycha, Cross Over Jaunkies, Drinkteam Label, Dwóch Zwykłych Mc's.

Break Flow 2012 to nasza pierwsza impreza Breakdance o zasięgu ogólnopolskim, tym bardziej cieszymy się z zainteresowania i już zapowiadamy kolejną edycję w przyszły roku. Dziękujemy fantastycznym tancerzom za udział i wszystkim tym, dzięki którym turniej się odbył. Przede wszystkim: Burmistrzowi Miasta Świebodzice, OSiR - owi i firmie Segepo - Refa Sp. zo.o. za wsparcie rozwoju tańca w naszym regionie.
Wszystkich tych, którzy chcą spróbować zmierzyć się z tańcem Breakdance zapraszamy do naszych sekcji w MDK.

Nagrody w turnieju wytańczyli:

• I miejsce solo - bboy Gigi
  • II miejsce - bboy SkoQ
  • I miejsce Crews - Welcome To The Next Level
  • II miejsce Crews - Project 4
  • Nagroda specjalna ufundowana przez Burmistrza Miasta Bogdana Kożuchowicza za najlepszy powermove -bboy Mati.

fot. Paulina Tuczyńska