AKTUALNOŚCI  
  
 
Kolory Marzeń Anny Wach

22.05.2012 r.


W piątkowe popołudnie 18.maja w Miejskim Domu Kultury odbył się wernisaż pt. „Kolory moich marzeń” autorstwa artystki malarki Anny Wach.

Podczas swojej wystawy autorka zaprezentowała barwne wielotematyczne obrazy olejne, jak również ręcznie malowaną porcelanę, które można było nabyć w trakcie wystawy. Twórczość Anny Wach rodzi się z fascynacji pięknem natury. Jej prace oddają urok i emocje związane z miejscami, z którymi artystka miała styczność i które urzekły ją na drodze twórczych poszukiwań.

W miłej atmosferze zebrani goście i przyjaciele artystki toczyli rozmowy o obrazach i snuli refleksje nad sztuką pośród zgromadzonych na wystawie dzieł. Każdy mógł wyrazić swoje zdanie na temat wystawy w Kronice Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach, który jest organizatorem cyklicznych wystaw artystycznych.

Przypominamy, że wystawę „Kolory moich marzeń” można zwiedzać codziennie w godzinach pracy Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach i nabyć prace Anny Wach.  Artystce i zgromadzonym gościom serdecznie dziękujemy za wyjątkową obecność. Wystawa  trwać  będzie do 15 czerwca. Zapraszamy do jej odwiedzenia w Galerii Kominkowej MDK !

MDK

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
 


  

Copyright ©  Miejski Dom Kultury w Świebodzicach  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

do góry  |