AKTUALNOŚCI  
  
 
Pasja ukryta w fotografii

06.03.2012 r.


Połączyła ich pasja do fotografii, chęć rozwijania siebie i szlifowania swoich umiejętności. Wspólnie z instruktorem Łukaszem Wróblewskim poszukiwali najlepszej dla siebie drogi podczas warsztatów fotograficznych w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach.

Przez pół roku zdobywali wiedzę techniczną, praktyczną i teoretyczną, ale przede wszystkim poszukiwali siebie, aby pokazać swój indywidualny styl. Efektem tych poszukiwań jest wystawa fotografii uczestników warsztatów, której wernisaż odbył się 2 marca, gromadząc liczną publiczność. Wśród autorów prac mogliśmy zobaczyć: Alicję Dąbrowską, Paulinę Papiernik, Żanetę Budek, Doriana Kulpę i Łukasza Wróblewskiego. Okazało się, że twórczość łączy pokolenia i sprawia autorom wiele radości. Uczestnictwo w warsztatach przyczyniło się do realizacji marzeń i umożliwiło podzielenie się swoimi pracami z odbiorcami. Tematyka zdjęć, którą prezentuje wystawa jest tak różnorodna, jak i ich twórcy.

Wernisaż był okazją do wielu owocnych dyskusji i wspomnień z wspólnych zajęć. Ponadto wśród publiczności zostały rozlosowane fotografie z autografami twórców. Dziękujemy autorom za pokazanie swojej wizji świata ukrytej w fotografiach i zapraszamy do oglądania jeszcze do 30 marca do Galerii Kominkowej MDK. Mamy nadzieję, że warsztaty fotograficzne zagoszczą u nas na stałe.

MDK

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
 
 


  

Copyright ©  Miejski Dom Kultury w Świebodzicach  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

do góry  |