Z MDK do tanecznego show!

22.02.2012 r.

Taniec Breakdance to pasja pełna pozytywnej energii, która może zaprowadzić na wielką scenę do najnowszego tanecznego show przed milionową publiczność. Taką drogę do sukcesu przebyli nasi najmłodsi tancerze, którzy trenują Breakdance w ramach sekcji tanecznej Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach pod profesjonalnym okiem instruktora Marka Chrobaka. Ponad rok systematycznych treningów i ogromnego zapału wystarczyły, aby zakwalifikować się do tanecznego show Polsatu "Tylko taniec" i pokazać swoje umiejętności.

Już w marcu będziemy mogli podziwiać w TV popis taneczny naszego duetu "Battle Kidz", który tworzą: Patrycja Szydlik B-girl "Paćka" (12 lat) i Oskar Szymański B-boy "Ozi" (11 lat). Nasi tancerze pokonali sporą konkurencję na castingu we Wrocławiu i zakwalifikowali się do kolejnego etapu programu, na którego emisję czekamy z niecierpliwością. Tancerzom gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych etapach programu, w którym liczy się tylko taniec. Zachęcamy do kibicowania naszym nowym gwiazdom parkietu i głosowania na Oskara i Patrycję.