AKTUALNOŚCI  
  
 
Wrażenia z ferii

30.01.2012 r.


Czas ferii pełnych wrażeń już za nami. Zimowisko 2012 w Miejskim Domu Kultury szybkimi krokami dobiegło końca. Każdy dzień był pełen przygód, ale przede wszystkim pełen zadowolonych i uśmiechniętych dzieci.

W drugim tygodniu uczestnicy ferii nadal rozwijali swoje talenty taneczne i teatralne. Pani Beatka i Pani Gosia dbały o uwrażliwienie dzieci poprzez muzykę oraz pracę nad własnym ciałem i emocjami. Efekty dwutygodniowych warsztatów mogliśmy podziwiać na żywo podczas MDK Talent Show. W rolę surowego jury wcielili się opiekunowie, którzy wnikliwie obserwowali show. Dzieci pełne entuzjazmu dały z siebie wszystko i dostarczyły publiczności wielu wrażeń. Każdy z uczestników MDK Talent Show otrzymał punkty za występ i nagrodę. Była też radosna niespodzianka - pracownicy MDK również przygotowali małe show dla dzieci. Z pewnością będzie, co wspominać.

Nie zabrakło również zimowego spaceru z przedstawicielami Książańskiego Parku Krajobrazowego. Gościliśmy również naszego himalaistę Piotra Snopczyńskiego, który opowiedział dzieciom o swojej pasji i pokazał filmy o tematyce górskiej. Każdy dostał od Pana Piotra pamiątkową fotografię z autografem. Tegoroczne ferie zakończyliśmy tym, co dzieci lubią najbardziej, czyli wycieczką na basen.

Dziękujemy instruktorom, wolontariuszom i zaproszonym gościom za serce i czas poświęcony dzieciom podczas ferii. Przede wszystkim dziękujemy jednak dzieciom za aktywny udział z zimowisku 2012 i mamy nadzieję, że spotkamy się podczas wakacji.

MDK

 


  

Copyright ©  Miejski Dom Kultury w Świebodzicach  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

do góry  |