Nasz skatepark - nasz wybór

06.12.2011 r.

11 stycznia godz. 17:00

Na ten moment i na taki pomysł czekało wielu młodych świebodziczan. Nowy rok okazał się finałem oczekiwań i marzeń wielu z nich. Miasto przystąpiło do sporządzania projektu skateparku i prezentuje wstępną koncepcję, ale samorządowcy chcą, aby to miejsce naprawdę podobało się jego użytkownikom. Dlatego teraz właśnie wszyscy możemy współuczestniczyć w jego tworzeniu.

Zawsze podkreślałem, że przy tej inwestycji będą prowadzone konsultacje z samymi zainteresowanymi, bo przecież to oni będą korzystać ze skateparku i chcę zrobić wszystko, by było to miejsce funkcjonalne i atrakcyjne - mówi burmistrz Bogdan Kożuchowicz. - Dlatego prezentujemy wstępną koncepcję zagospodarowania skateparku i czekamy na sugestie od jego przyszłych użytkowników. Na tym etapie można jeszcze wprowadzić zmiany, zatem prosimy o uwagi i praktyczne sugestie.

Okazją do przedstawienia swoich pomysłów i uwag będzie spotkanie - "Nasz skatepark - nasz wybór". Burmistrz Miasta Świebodzice zaprasza na spotkanie 11 stycznia (środa) na godz. 17:00 do Miejskiego Domu Kultury. Podczas dyskusji będą obecni przedstawiciele Wydziału Infrastruktury Technicznej Urzędu Miejskiego: Pan Edmund Gmerek, odpowiedzialny za realizację projektu oraz Pan Kacper Nogajczyk. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych - przecież nasz skatepark to nasz wybór.

PLIKI DO POBRANIA: