Koncert poezji śpiewanej z Karoliną Perdek

17.11.2011 r.

Zapraszamy w piątek 25 listopada na godz. 18:00 na koncert poezji śpiewanej w wykonaniu uzdolnionej wokalistki i instrumentalistki Karoliny Perdek. Artystka swoim głosem i gitarowym brzmieniem zaprowadzi nas do muzycznej krainy łagodności. Przed nami piosenka zamyślona - piosenka, w której tekst nie pozostaje bez znaczenia i skłania do refleksji.

Karolina Perdek to artystka wyjątkowa pod wieloma względami. Jest pierwszą w Polsce niewidomą absolwentką Dyrygentury Chóralnej warszawskiej Akademii Muzycznej. Ukończyła ją
w czerwcu 2006 roku z ogólnym wynikiem bardzo dobrym, uzyskując tytuł magistra sztuki. Przygotowała i obroniła pracę magisterską na temat - "Pracownia edukacji muzycznej w ośrodku dla dzieci niewidomych". W części praktycznej egzaminu w trakcie publicznego koncertu dyrygowała całą kompozycję - IV Litanię Ostrobramską St. Moniuszki. Karolina sama o sobie mówi: " jestem fuksiarą, szczęściarą. Co drugi głupi ma zawsze szczęście i ja jestem tym, co drugim… ."

Koncert 25 listopada to okazja do zapomnienia się w łagodnych brzmieniach poezji śpiewanej i poznania Karoliny Perdek - artystki z pasją i sercem do muzyki. Z Karoliną Perdek spotykamy się muzycznie podczas koncertu 25 listopada o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach. Serdecznie zapraszamy !
Wstęp wolny.