Kobiety w zakątkach świata

24.10.2011 r.

Czasem tak niewiele potrzeba, żeby robić w życiu coś wielkiego. Większość z nas marzy o podróżowaniu i odwiedzaniu egzotycznych miejsc oraz poznawaniu nowych kultur. Okazuje się, że wystarczy tylko chcieć.

Niewielkim nakładem finansowym, ale z wielkimi pokładami pasji można podróżować w wymarzone miejsca i po całym świecie. Takim przykładem pasji i poszukiwania szczęścia są: Karolina Wróblewska i Ewa Popławska, które w najbliższy piątek podzielą się z nami swoimi przygodami.

Zapraszamy 28 października na godz. 19:00 na kolejne spotkanie z pasją i podróżą. Przed nami relacja Ewy Popławskiej z dwóch podróży do Maroka - górskiej i rowerowej. Natomiast Karolina Wróblewska opowie nam o przygodzie z Kurdystanu i zdobywaniu Araratu. Zobaczmy jak radzą sobie kobiety w zakątkach świata - zapraszamy.